Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Küçükbayram

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

fıkraya dewam

2 posters
YazarMesaj
RengarenK

RengarenK

fıkraya dewam Empty
MesajKonu: fıkraya dewam   fıkraya dewam Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 3:45 pm

Adamın birinin evinde yangın çıkmış. Komşuları yardıma koşmayıp olayı seyretmeye başlayınca iş başa düşmüş.. İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarda beklemesini söylemiş. Dalmış tekrar duman ve ateşin içerisine, kızını çıkartmış dışarıya. Sonra karısını, sonra köpeği ve kedisini. Daha sonra dışarı hiçbir şey getirmeden 3 kere daha içeri girmiş çıkmış. Onu seyreden komşularından biri sormuş: - Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiçbir şey getirmiyorsun?" diye. - "Kayinvalidem içeride!" demiş adam; "arada bir girip çeviriyorum!

santa Roma'da dünyaca ünlü San Pietro Kilisesi'nde büyük bir pazar ayini... Görkemli bir dinsel tören.. Papa bile katılıyor. Koskoca meydan mahşer yeri gibi. Kilisenin içi de dışı da tıklım tıklım. Bu arada kilise kapısında iki adam özellikle dikkati çekiyor. Ikisinin de boynunda kocaman birer levha asılı. Birinde "Ben koyu bir Hristiyanım, lütfen bana yardım ediniz" yazılı. Ötekinde ise sadece "Ben koyu bir Yahudiyim" yazıyor. Tabii ki kiliseden çıkanlar Hristiyan olduğunu ifade eden adama yanaşıyorlar ve ellerini ceplerine atıp cömertçe bir şeyler veriyorlar. Yahudi olduğunu ifade eden adamda ise siftah yok. Bu arada kiliseden çıkan iyi niyetli biri "Yahudiyim" yazısı taşıyana sokuluyor. "Bana bak kardeş" diyor, "..dürüstlük iyi bir şey, ama binlerce Hristiyan kiliseden çıkarken, senin Yahudi olduğunu böyle aleni olarak ifade etmen kanımca hiç de akıllıca bir hareket değil. Bak kimse sana para da vermiyor zaten.. Bence çıkar o yazıyı boynundan, sen de şu Hristiyan gibi..." deyince; boynunda "Yahudiyim" yazılı adam "Hristiyanım" yazılı olana dönüp sesleniyor: - Heey! Salamon! Herife bak be! Gelmiş bize ticaret öğretiyor..

Kayserili Pire Memet, istasyonda çok sıkışınca, gözü hiçbir şeyi görmez olup kadınlar tuvaletine doğrulmuş. Bir hemşehrisi önüne geçmiş: - Ne yapıyorsun, burası kadınlar için... Uçkurunu eline almış olan Pire Memet: - "Bu da kadınlar için!" deyip içeri dalmış

Bir kadınla en çok kimin birlikte olabileceği konusunda bir yarışma yapılıyormuş, dayanırsa kadın dayanamazsa yarışmacı büyük ödülü alacakmış. Nam-ı Kemal de oradaymış. Her postadan sonra da duvara çarpı atılıyormuş. Alman başlamış 1,2,3.. tıkanmış. İngiliz başlamış 3,5,7.. o da tıkanmış. Fransız 15,20.. derken o da kalmış. Bizim Nam-ı Kemal başlamış 70,80,90 derken durmak bilmiyor. Bakmış kadın iş kötü, Nam-ı Kemal'in duracağı yok, 95.yi yaparken "yok efendim bu 94." diye tutturmuş. Nam-ı Kemal, "Olur mu hanfendi 95 oldu, burada boşuna mı çarpı atıyoruz, sayıyoruz" dese de kadın dinlemiyor, "hayır bu daha 94." diyormuş. En sonunda bizimki zıvanadan çıkmış: - "Başlarım şimdi çarpına da sana da, sil hepsini sıfırdan başlıyoruz."
http://mehmetkbayram.yetkinforum.com
BySercan™

BySercan™

fıkraya dewam Empty
MesajKonu: Geri: fıkraya dewam   fıkraya dewam Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 4:41 pm

gercekten guzelmıs saol
Http://mehmetkbayram.yetkinforum.com
RengarenK

RengarenK

fıkraya dewam Empty
MesajKonu: Geri: fıkraya dewam   fıkraya dewam Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 6:58 pm

ö.dgL
http://mehmetkbayram.yetkinforum.com
BySercan™

BySercan™

fıkraya dewam Empty
MesajKonu: Geri: fıkraya dewam   fıkraya dewam Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 8:18 am

kırılıp gecıom bu fıkraya
Http://mehmetkbayram.yetkinforum.com

fıkraya dewam
1 sayfadaki 1 sayfası