Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Küçükbayram

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tripkolik Röportaj

YazarMesaj
Admin

Admin

Tripkolik Röportaj Empty
MesajKonu: Tripkolik Röportaj   Tripkolik Röportaj Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 11:17 am

Tripkolic Kimdir ? Bize Biraz Kendinden Bahsedermisin ?

Tripkolic : 24/11/1989 İSTANBUL / PENDİK Doğumluyum 19 Yaşındayım İsmim SEDA PENDİK' TE Oturuyorum SANTİ Dinlerım Rap Söylerim.

- Neden Rap Müziği Tercih Ettiniz. Kendinizi Başka Müzik Tarzlarında veya Dallarında İfade Edeceğine İnanmadın mı ?

Tripkolic : Benım Tarzım Aslında R&B Ama Bunun İçin Çalışmam Lazım ve İlerleyen Zamanlarda Bunuda Yapacağım İnşallan Kendime Güveniyorum, İnanıyorum Başarmak Benim Tek Amacım Olsun.

- Biraz Rap Geçmişinden Bahsedermisin?

[color]Tripkolic [/color]Valla Trax-J Sayesinde RAP'e İlk Adımmı Attım Böyle Bir Çabam Yoktu Öylesine Ama Beğendiler ve Söylememi, Devam Etmemi İstedıler Bende Devam Ediyorum.

- Türkiye'de ve Dünya'da Çalışmak İstediğin Kişiler Kimler?

[color]Tripkolic [/color] Gekko - G, Defkan ,Zeus, SANTİ- ( ABİM )Benimle RAP Yapmıyor Onunlada Bir Ortak Çalışma Yapmak İsterim . Ha! Birde Chrıstına Aguleara R&B Yapmak İsterım .

- Biraz Özel Hayatın' dan Bahsedermisin ? Özel Hayatında Neler Yaparsın?

[color]Tripkolic[/color] Özel Hayatımı Reklam Etmeme Gerek Yok. O da Bende Saklı.

- Bir Müzisyen Gözünden Ülkemizin Son Durumu Nasıl Sence?

Tripkolic Kriz Var Kriz. Hiç İyi Görmüyorum Gidiş Hattını.

- Söz Yazarken Nelere Dikkat Edersin ? Gerçeklerimi Yazarsın Yoksa Hep Hayal Dünyandakilerimi Yazarsın?

Tripkolic : Valla Güzel Bir Soru Tabiki Yaşadıklarımı ve Gerçekleri İçimde Olanları Yazarım. Beat'ı Dinlerim ve Kendimi Kaybederim Yani Hepsi Yaşanmış Şeyler Hayal Değil Benim Kendimi Saklayıpta İçimde Büyüttüğüm Duygularım Bunlar..!

- Biraz Gelecekteki Planlarından Bahsedermisin?

[color]Tripkolic :[/color] Tabiki Benimde Herkezin Olduğu Gibi İs Konusunda İlerlemek İstediğım Noktalar Var Ama Rap Benim Herseyim, Tek Sevgilim Önce Onu İlerleteyim Herkeze Adımı Duyurmak ve Kendimi Kanıtlamak İstiyorum.

- Beat' leri Neye Göre Belirliyor ve Seçiyorsun?

[color]Tripkolic:[/color] Öyle Bi Lüksüm ve Seçimim Yok. Önce Beat Bulup Sonra Sözümü Yazarım Ne Tarz Söylemek İstersem Ona Göre Beat'imi Seçerim.

- Son Olarak Söylemek İstediğin Birşeyler Var mı ?

[color]Tripkolic :[/color] Herkese Başarılar Diliyorum. Banada Vakit Ayırdığınız İçin Ayrıca Teşekkür Ederim.
http://mehmetkbayram.yetkinforum.com

Tripkolik Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acar Vesta İle Röportaj