Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Küçükbayram

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PES 2009 NEDİR ?

3 posters
YazarMesaj
Admin

Admin

PES 2009 NEDİR ? Empty
MesajKonu: PES 2009 NEDİR ?   PES 2009 NEDİR ? Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 6:02 pm

PES 2009 NEDİR ? 16770010

Bu aralar tüm Dünya Euro 2008′le çoşarken, Konami yeni PES oyunu hakkında ilk detayları açıkladı. Bir Nihat’ı, bir Semih’i, bir Arda’yı istatistikleri ve güçleri artırılmış bir şekilde görmek için sabırsızlanıyorum.

Hangimiz PES 2009 için sabırsızlanmıyor k!? Her sene PES oyunu çıkar, ve her sene oynanır. İyi ya da kötü, bu böyledir. Bana göre 2008 kötüydü, 2007 (PES6) serinin tavan oyunuydu. Cem’e göre 2008 süperdi… Göreceli bir kavram olsa gerek PES PES 2009 NEDİR ? 16770011
Bu sene ise her türlü platform PES’in mükemmelliğine doyacak (benim gibi külüstür PC sahipler hariç). PS3, Xbox360, PX, PsP ve PS2 olmak üzere 5 platformda PES çoşkusu yaşanabilecek. Asıl olay, her sene bir derece daha güzelleşen grafiklerde. İlk yayınlanan resimleri sağda solda (evet, bu yazının sağında solunda) görüyorsunuz. Konami grafiklerin gerçeğe daha da yaklaştığını söylüyor, resimler ile bunu tasdikliyor. Söylediklerini inkar etmek elde değil.
PES 2009 NEDİR ? 16770012Konami, oyuncuların hiçbir oyundan gerçek maç çoşkusunu tadamadıklarını da ekliyor. Bu çoşkuyu PES ile yaşatmak için çabaladıklarını, ve oynanıştaki hataları düzeltmeye çalıştıklarını söylüyor. Çok iyi hatırlarım, PES’in yapımcısı Japon amcanın bi sözü vardı biz PC sahiplerine; “PES 2008′i bu sene PS3 ve Xbox 360 olmak üzere 2 platforma daha uyarlamaya çalıştık. Kısıtlı zaman da PC versiyonunu mükemmelleştiremedik. İlerki oyunlarda böyle olmayacak” demişti. Unuttum sanma Capon amcaaa (adını unuttum ya adamın, işte bu beni çok hüzünlendiriyor, Shinobi gibi bişeydi sanırım).
http://mehmetkbayram.yetkinforum.com
RengarenK

RengarenK

PES 2009 NEDİR ? Empty
MesajKonu: Geri: PES 2009 NEDİR ?   PES 2009 NEDİR ? Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 10:37 am

gusel bır oyun cızmlerı fılan ıı ama fıfaya alımsız tusları karısık gelıo bana:)
http://mehmetkbayram.yetkinforum.com
BySercan™

BySercan™

PES 2009 NEDİR ? Empty
MesajKonu: Geri: PES 2009 NEDİR ?   PES 2009 NEDİR ? Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 8:46 am

saolasın
Http://mehmetkbayram.yetkinforum.com

PES 2009 NEDİR ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Football Manager 2009 Nedir ?
» Wow Nedir ?
» Second Life NEdir
» Cabal Nedir ?
» Silkroad Nedir ?