Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Küçükbayram

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

başak burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler

YazarMesaj
buğrahan

başak burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler Empty
MesajKonu: başak burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler   başak burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 3:23 pm

Başak burcuna aşıksanız

Herşeyi en ince ayrıntısına kadar planlaman, kaliteye olan düşkünlüğün ve mantıklı duruşunla beni ne kadar etkilediğini bir bilsen. Çalışkanlığın ve pratik zekanla ve dürüstlüğünle hep gurur duyuyorum. Kimi zaman eleştirilerin, öyle kolay kolay beğenmeyişlerin, duygularını açamaman ve mesafeli duruşunla üzülsem de, ne kadar güvenilir olduğunu bilmek bana huzur veriyor. İyi ki varsın. Mutlu yıllar!

Başak burcunun sevdiği hediyeler

Bayanlar için: Son çıkan kitaplar, cep telefonu, bilgisayar, iletişimle alakalı her türlü hediye, ametist taşlı bir yüzük, hediye çeki, kaliteli ve güzel kokulu sabunlar, minik bir kedi yavrusu
Erkekler için: Hediye çeki, bilgisayar oyunları, son çıkan kitaplar ve filmler, cep telefonu veya bilgisayar, kaliteli bir ajanda, hesap makinesi, güzel kokulu sabunlar

başak burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yay burcuna aşıksanız Yay burcunun sevdiği hediyeler
» ikizler burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler
» yenegeç burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler
» Başak Ağusstos Ayı Yorumu
» Oğlak burcuna aşıksanız Oğlak burcunun sevdiği hediyeler