Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Küçükbayram

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yenegeç burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler

YazarMesaj
buğrahan

yenegeç burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler Empty
MesajKonu: yenegeç burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler   yenegeç burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 3:25 pm

Yengeç burcuna aşıksanız

Senin hassasiyetin, evcimenliğin, çabuk heyecanlanman ve duygularınla hareket etmen, beni sahiplenmenden nasıl mutluyum bilemezsin. Senin yanında kendimi huzurlu hissediyorum. O güzel gözlerinle beni büyülüyor ve gün geçtikçe daha çok kendine bağlıyorsun. Her ne kadar yakınlarına pek söz ettirmesen de ve beni kimi zaman aşırı şekilde severek kısıtlasan da seninle olmak inan dünyanın en güzel mutluluğu. İyi ki varsın. Mutlu yıllar!

Yengeç burcunun sevdiği hediyeler
Bayanları için: inci bir kolye, hayatını kolaylaştıracak mutfak gereçleri, evi için özel bir eşya, kaliteli bir kol saati, cam eşyalar, gümüş takılar, evlilik teklifi, bir ev anahtarı, bir kolye ve içinde onu çok sevdiğinize dair bir yazı, fotoğraf çerçevesi,
Erkekler için: Masa üstünde kullanmak için cam bir fotoğraf çerçevesi, güzel bir dinlenme koltuğu, giyim eşyası, müzik aletleri, bir hediye çeki, kaliteli deri kaplı hatıra defteri, eskiyi hatırlatan bir eşya, gümüş renkli bir çakmak veya kalem seti.

yenegeç burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yay burcuna aşıksanız Yay burcunun sevdiği hediyeler
» ikizler burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler
» başak burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler
» Oğlak burcuna aşıksanız Oğlak burcunun sevdiği hediyeler
» Kova burcuna aşıksanız Kova burcunun sevdiği hediyeler