Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Küçükbayram

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kova burcuna aşıksanız Kova burcunun sevdiği hediyeler

2 posters
YazarMesaj
buğrahan

Kova burcuna aşıksanız Kova burcunun sevdiği hediyeler Empty
MesajKonu: Kova burcuna aşıksanız Kova burcunun sevdiği hediyeler   Kova burcuna aşıksanız Kova burcunun sevdiği hediyeler Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 3:29 pm

Kova burcuna aşıksanız

Senin orijinal ve sıradışı her halin, zekan, bilgin ve bulduğun yeniliklerle nasıl gururlanıyorum bir bilsen. Her ne kadar duygularını belli etmesen de, seninle uzun süreli bir aşk yaşamak zor olsa da, sen benim sırdaşım ve tek arkadaşımsın. Senin bu ele geçirilmezliğin, sessizliğin ve beklenmeyen sürprizlerin yok mu? Ne zaman seni tam olarak çözebileceğim bilmiyorum ama iyi ki varsın. Mutlu yıllar!

Kova burcunun sevdiği hediyeler
Kadınlar için: Orijinal takılar, süs eşyaları, yeni çıkan ilginç bir kitap, resim çerçevesi, güzel bir akşam yemeği ve ardından yılbaşı kutlaması, yurdışı seyahat çeki..
Erkekler için: İlginç ve son derece orijinal bir giyim eşyası, özgürlüğü simgeleyen herhangi bir kullanım eşyası, seyahat çeki, fotoğraf makinesi
ASDASD

Kova burcuna aşıksanız Kova burcunun sevdiği hediyeler Empty
MesajKonu: ASD   Kova burcuna aşıksanız Kova burcunun sevdiği hediyeler Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 10:13 am

buğrahan demiş ki:
Kova burcuna aşıksanız

Senin orijinal ve sıradışı her halin, zekan, bilgin ve bulduğun yeniliklerle nasıl gururlanıyorum bir bilsen. Her ne kadar duygularını belli etmesen de, seninle uzun süreli bir aşk yaşamak zor olsa da, sen benim sırdaşım ve tek arkadaşımsın. Senin bu ele geçirilmezliğin, sessizliğin ve beklenmeyen sürprizlerin yok mu? Ne zaman seni tam olarak çözebileceğim bilmiyorum ama iyi ki varsın. Mutlu yıllar!

Kova burcunun sevdiği hediyeler
Kadınlar için: Orijinal takılar, süs eşyaları, yeni çıkan ilginç bir kitap, resim çerçevesi, güzel bir akşam yemeği ve ardından yılbaşı kutlaması, yurdışı seyahat çeki..
Erkekler için: İlginç ve son derece orijinal bir giyim eşyası, özgürlüğü simgeleyen herhangi bir kullanım eşyası, seyahat çeki, fotoğraf makinesi

EYWWWW Cool
http://www.enhitmusic.net

Kova burcuna aşıksanız Kova burcunun sevdiği hediyeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yay burcuna aşıksanız Yay burcunun sevdiği hediyeler
» Oğlak burcuna aşıksanız Oğlak burcunun sevdiği hediyeler
» başak burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler
» Kova Ağustos
» yenegeç burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler