Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Mehmet Küçükbayram .. > Sitemize Lütfen Üye Olunuz ..! Ve Böylelikle Bizi Desteklemiş Olun.. İyi Zaman Geçirmeniz Dileğimle Admin..
Powered By RengarenK
Mehmet Küçükbayram
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmet Küçükbayram

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oğlak burcuna aşıksanız Oğlak burcunun sevdiği hediyeler

YazarMesaj
buğrahan

Oğlak burcuna aşıksanız Oğlak burcunun sevdiği hediyeler Empty
MesajKonu: Oğlak burcuna aşıksanız Oğlak burcunun sevdiği hediyeler   Oğlak burcuna aşıksanız Oğlak burcunun sevdiği hediyeler Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 3:27 pm

Oğlak burcuna aşıksanız

Senin bitmek bilmeyen başarı tutkun, sadakatin ve sadeliğin, disiplinli hayatın ve her türlü güçlüğe rağmen boyun eğmezliğinle gurur duyuyorum. Yavaş fakat emin adımlarla ilerlemen, bana olan saygın ve nezaketinden dolayı mutluyum. Her ne kadar mesafeli ve kimi zaman soğuk dursan da, bana olan düşkünlüğünün farkındayım. Seninle olmak bana göre güvenlik içinde yaşamak ve düzenli bir hayat anlamı taşıyor. İyi ki varsın. Mutlu yıllar!

Oğlak burcunun sevdiği hediyeler
Bayanlar için: Pahalı bir ayakkabı, çanta, cüzdan, güzel bir eşarp, eldiven, saat. Bilgisayar, ajanda, cep telefonu
Erkekler için: Deri bir cüzdan, kaliteli bir giyim eşyası, saat, deri çanta, bilgisayar, kazak, gayet kaliteli bir kalem takımı. Toprak rengi bir ayakkabı.

Oğlak burcuna aşıksanız Oğlak burcunun sevdiği hediyeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yay burcuna aşıksanız Yay burcunun sevdiği hediyeler
» Kova burcuna aşıksanız Kova burcunun sevdiği hediyeler
» ikizler burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler
» Oğlak Ağustos
» başak burcuna aşıksanız ve sevdiği hediyeler